Kuyumcu Asansörlü Kasa,Asansörlü Kuyumcu Vitrinleri

Kuyumcu Asansörlü Kasa,Asansörlü Kuyumcu Vitrinleri

Değerli madenlerin satış yerleri olan kuyumcuların vitrinlerini görmüşsünüzdür. Takılardan çok vitrin dekorlarının güzelliği dikkatinizi çeker. Dışarıdan baktığımda ilk aklıma gelen acaba bu vitrindeki altınları her akşam toplayıp sabahleyin tekrar mı diziyorlar sorusudur. Önceleri gerçekten kuyumcular gün sonunda altınları toplayıp kasalarına kilitler sabahleyin tekrar vitrine dizerlermiş. Bu meşakkatli ve güvenlik sorunlarını da içeren uygulamaya teknoloji Kuyumcu vitrin asansörleri ile çözüm bulmuş.  Bu teknolojik buluş sayesinde tek bir düğme ile güvenlik sorunu halledilmiş. Kuyumcuların vitrinleri aslında birer kuyumcu kasasıdır. Gün sonunda bir düğmeye basarak Asansörlü kasa aşağıya doğru hareket eder ve bir düğmeye basarak güvenliği sağlamış olursunuz. Günümüz teknolojisi kuyumcuların ihtiyaçlarından doğan vitrin asansörler ile kuyumcularımızın hayatını kolaylaştırmış ve en önemlisi güvenlik sorununa bir çözüm üretmiştir. Artstyle Mimarlık olarak Kuyumcu ve Pırlanta mağazalarını yaptığımız birçok müşterimizin aşağıda göreceğiniz üzere vitrinlerinde hem güvelik hemde iş yükünü hafifletmek amacıyla Asansörlü kasa yapmaları konusunda uyarıyoruz. Bu kasalar 2 farklı şekilde yapılabilmektedir.

1-Altta Gömülü Asansörlü Kasalar

Altta Gömülen Asansölü kasalar (Genellikle ya mevcut zeminin üzerine gömülen asansörlü kasalardır(Gülenyüz Kuyumculuk fotografındaki gibi),yada zeminde kasanın girebileceği kadar (minumum 80cm temel açılarak ) yapılan kasalar.(Model Kuyumculuk fotoğrafında olduğu gibi)

2-Üstte Toplanan Asansörlü Kasalar

Bu tip kasalar mağaza girişi yaya yolundan yüksekte kalan mağazalarda uygulanması gereken kasa tipleridir.(Avantaj Gold mağazasından uygulama şekli bu şekildedir. )

Zemine Gömülen (Zeminde temel açılmış) Asansörlü Kasa

Zemine Gömülen (Zeminde temel açılmış) Asansörlü Kasa kapanırken

Zemine Gömülen (Zeminde temel açılmış) Asansörlü Kasa-Dış Cepheden Görünüş

 

Zemine direkt Oturtulmuş Asansörlü Kasa-Gülenyüz Kuyumculuk

Zemine direkt Oturtulmuş Asansörlü Kasa-Gülenyüz Kuyumculuk

 

Tavanda Toplanan Asansörlü Kasa-Avantaj Gold Kuyumculuk

Tavanda Toplanan Asansörlü Kasa-Avantaj Gold Kuyumculuk


8 Comments on this post

 1. sitenizde gezinmeyi adete kendime bir adet haline gitirdim dersem yalan söylemiş olmam herhalde diye düşünüyorum. Gerçekten çok beğendiğim modelleriniz var. Özellikle gülenyüz kuyumculuk a ait dekorasyon. Çok şık ve günümüz kuyumculuk anlayışının en baştaki örneklerinden biri haline gelmiş. Bende 13 yıldır bu mesleği yürütmekteyim. Uzun zaman sonra kendime bir dükkan satın aldım ve bu dükkanı dekore ettirmek istiyorum. dükkanım biraz küçük ama vitrin olabilecek cephesi mevcut. çift cephe köşe bir dükkan. bodrumuda mevcut. bana bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz.teşekkürler iyi çalışmalar.
  ipek kuyumculuk
  fatih savcı söğüt/bilecik
  02283612937
  05372630100

  fatih savcı / Cevapla
  • Teşekkür ederiz Fatih bey daha ayrıntılı projelerimizi takip etmek için
   http://artstyle.com.tr/category/kuyumcu-dekorasyon
   linkine tıklayabilirsiniz.

   Sizleri ofisimizden telefonla arayarak bu konuda çalışma şeklimizi size bildireceklerdir Fatih bey,Hali hazırda Sakarya Pamukova ve Bursa Yenişehirde devam eden projelerimiz var.Sizlere de yakın olduğunu düşünüyorum,kolaylık olacaktır.
   İyi çalışmalar dileriz.

   admin / (in reply to fatih savcı) Cevapla
 2. Merhaba,Gerçekten tasarımlarınız harika,bana 3.50 2 adet asansörlü kasa gerekiyor,fakat ikisi L şekilde çalışsın istiyorum mümkün olurmu?

  Hakan / Cevapla
  • Konu ile alakalı dilersenin 0212 573 99 49 Artstyle Müşteri hizmetlerini arayınız.Size yardımcı olucaklardır.

   admin / (in reply to Hakan) Cevapla
 3. Tuncay Durmaz kuyumculuktaki asansörlü kasa bodrum katamı iniyor,Birde bu kaç metrelik bir kasa,Birde beni ararmısınız 0532 7430699 fiyat almak istiyorum

  Selim / Cevapla
  • Evet bodrum kata inmektedir,Öncesinde Bodrum katta perde beton ile kasanın yerini hazırlamanız gerekiyor .Burda kullanılan kasa yaklaşık 4.50 metre idi

   admin / (in reply to Selim) Cevapla
 4. tasarlamış olduğunuz mağazalar gerçekten çok güzel iç açıcı ferah çok şahane yapmış olduğunuz uygulamaların bi kaç tanesini detaylı olarak görebilmem için bana bi kaçtane mağazanın çizmiş olduğunuz projesini mail adresime gönderebilirmisiniz

  ferhat altın / Cevapla
 5. Ferhat bey projeden kastınız nedir?Çalışmalarımızı http://artstyle.com.tr/category/kuyumcu-dekorasyon buradan inceleyebilirsiniz.

  admin / Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*