Kuyumcu Vitrin Dekorları

Kuyumcu Vitrin Dekorları

Gelişen teknolojiyle birlikte her alanda yaşanan değişim değerli taşların sergileme biçimlerini de değişime uğratmıştır. Önceleri semtte ya da ilçede tek olan kuyumcuların sayıları, nüfus artışı ve müşteri taleplerine bağlı olarak her sokakta bir ya da birden fazla açılarak artış göstermiştir.

Rakiplerin artmasıyla kuyumcular, satışları arttırabilmek ve daha çok müşteri tarafından tercih edilebilmek için farklı satış stratejileri geliştirmeye başladılar.

Kuyumcu Dekorasyonları,Tavan barrisol uygulamalı bir konsept

İşte tam burada Sunum ve Mekan Tasarımı kuyumcuları ön plana çıkarmakta, rakiplerinden daha üstün duruma getirerek fark edilebilir olmalarını sağlamaktadır.

Vitrinler, kuyumcunun imajını, tüketicisine sunduğu ürünleri ve hitap ettiği tüketicisinin profilini de yansıtır.

Tüketicinin kuyumcuya giriş kararını etkileyen en önemli unsurlardan biri vitrinlerdir.

Bu bağlamda Kuyumcu dekorlarında iç mekan tasarımları önem kazanmıştır.

Değerli taşların sunumlarının yapıldığı kuyumcu vitrinlerinde müşterinin dikkatini çekebilmek için vitrin dekorları yapılmakta; cam, aynalar, farklı stil bilezik askıları, şık kolye aparatları tercih edilmektedir.

Mücevherlerin tüketiciyle buluştuğu kuyumcuların ürün sergileme ve iç mekan tasarımları rakiplerle mücadelede avantaj sağlamaktadır.

Müşterilerin, alışverişlerinde şık tasarımlı ve ışıl ışıl kuyumcu vitrin dekorlarını tercih ettikleri görülmektedir.

Bu sebeplerle Türk toplum tarihinde büyük önem taşıyan altın, günümüz dünyasına uyum sağlamış haliyle artık ışıklı ve gösterişli Kuyumcu Vitrinlerinde müşteriye sunulmaktadır.

Sizlerde hali hazırda kullanmakta olduğunuz mağazalarınızı yenilemek ve müşterilerinize daha kaliteli ve kullanışlı mekanlar için konusunda uzman Mimar ve profesyonel uygulama ekibi ile profesyonel hizmet vermekte olan Artstyle Mimarlığa ulaşabilirsiniz.

Aşağıda tarafımızdan yapılmış Kuyumcu Dekorasyonları ile ilgili birkaç örneği görebilirsiniz.

Kuyumcu Dekorasyon-Ahşap Lake bankolar

 

Üçretsiz bir şekilde mağazanıza gelen Mimarlarımız mağazanız için en uygun tasarım ve en uygun maliyetle sizlere farklı konsept ve fiyat seçenekleri sunacaktır.

Bizlere ulaşmak için arayınız: 0212 573 99 49

   0532 743 06 90

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*